Witaj w sklepie z kawami z całego świata - MoonLightCoffee. Nasza palarnia kawy oferuje najwyższej klasy kawy ziarniste oraz mielone.
Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
Strona głównaWspółpraca

Zachęcamy do współpracy kawiarnie, restauracje oraz hotele. Może zaprosicie swoich gości na kawę?

Dobra kawa to jeden z kluczowych elementów, które klienci sobie cenią. Intensywny smak i prawdziwa créma serwowanej kawy świadczą zarówno o wysokiej jakości usług, jaki i szacunku do klienta, który decyduje się spędzić swój wolny czas właśnie u Was… Niech kawy MoonLightCoffee wypełnią aromatem miejsca, w które wkładacie tyle serca i pracy. Wspólna wiedza i doświadczenie z pewnością podpowiedzą nam, jakie wybrać kawy, aby w idealny sposób oddały charakter lokalu i stały się nieodzownym elementem zamówień klientów! 


Zapraszamy do współpracy również firmy, które wiedzą, że inwestycja w dobrą kawową atmosferę naprawdę się opłaca…

Zagwarantuj swoim pracownikom chwilę relaksu z kawą, która zabierze ich w daleką, choć krótką podróż. Zaufaj, że świeżo palone aromatyczne espresso pobudzi do kreatywnego i twórczego działania ze zdwojoną siłą! Pamiętaj również, że kawa jest jedną z wizytówek Twojej firmy. Od tego, jaką kawę zaproponujesz swojemu partnerowi, może zależeć powodzenie przyszłego kontraktu. Pokaż, że wiesz co dobre i znasz się nie tylko na biznesie, ale i klasycznej wysokogatunkowej „małej czarnej”.


MoonLightCoffee dostępne w asortymencie Twojego sklepu?

Klienci szukają produktów, które pozwolą im uszczknąć odrobinę luksusu w rozsądnej cenie. Kawy MoonLightCoffee idealnie się do tego celu nadają.  Zachwycają smakoszy kawy nie tylko świeżością, wyrazistym smakiem i intensywnym aromatem, ale pokazują jak „smakuje świat”. Daj swoim klientom możliwość odkrycia nowej pasji, jaką jest testowanie różnych gatunków kawy.


MoonLightCoffee gwarantuje:

- zawsze świeżo paloną kawę;

- certyfikowaną jakość produktów;

- niezmienną recepturę;

- indywidualne podejście do klienta;

- satysfakcję atrakcyjnej ceny;

- gwarancję stałych dostaw.

 

Na życzenie klienta:

- kawa może być wypalona według indywidualnego zamówienia;

- kawę mielimy według przedstawionych nam wytycznych.

 

SZYBKIE MENU:


SKLEP:


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój e-mail.


Masz pytania?

  • Zadzwoń!