Witaj w sklepie z kawami z całego świata - MoonLightCoffee. Nasza palarnia kawy oferuje najwyższej klasy kawy ziarniste oraz mielone.
Ilość produktów: 0
Wartość: 0,00 zł
Strona głównaO nas
Jesteśmy prawdziwymi miłośnikami kawy. Ilekroć wydawało nam się, że już wszystko o niej wiemy, za każdym razem odkrywała przed nami swoje nowe smaki, aromaty, tajemnice. Pracując w Palarni Kawy MLC łączymy pracę z pasją, a hasło ”Your coffee. Your way of life” jest dla nas wyznacznikiem każdego dnia.

Marcin CichockiMISJA FIRMY


Każda kawa smakuje inaczej. Chcemy, abyś spróbował kaw z najdalszych rejonów świata, zauważył pomiędzy nimi różnice i wybrał tę, która najbardziej Ci odpowiada. Chcemy, aby picie kawy nie było jedynie codziennym przyzwyczajeniem, ale ciągłym odkrywaniem nowych wrażeń.

Kawy MoonLightCoffee są świeżo palone i powstają z najwyższej jakości ziaren, pochodzących m.in.: z Brazylii, Kolumbii, Etiopii, Meksyku czy Indonezji. Stawiamy na różnorodność kaw, bo wiemy, że każda kawa niesie w sobie unikatowe bogactwo. Sekret naszych kaw kryje się w ich niepowtarzalnym aromacie i smaku. Świeżość kawy jest naszym priorytetem, bo tylko dzięki niej możesz w pełni rozkoszować się tym „czarnym trunkiem”.

MLC przywiązuje szczególną wagę do jakości kaw. Proces wypalania to prawdziwa manufaktura. Aby kawa mogła trafić do Twojej filiżanki, wcześniej wybieramy tylko najlepsze ziarna, które wypalamy według własnych niepowtarzalnych receptur. Następnie odpowiednio je chłodzimy i ręcznie sortujemy, dzięki czemu wszystkie ziarna, które nie spełniają naszych wysokich standardów są odrzucane. Kawa tuż po wypaleniu dostarczana jest bezpośrednio do odbiorcy, zachowując tym samym swój głęboki smak i aromat.

Jesteśmy firmą profesjonalną, która stawia na indywidualne podejście do Klienta. Nie akceptujemy masowej produkcji kawy, która zatraca jej szlachetność. Kawy MoonLightCoffee przygotowywane są pod konkretne zamówienia. Oznacza to, że możesz nie tylko wybrać swój ulubiony rodzaj kawy, ale również zdecydować o sposobie jej wypalenia, postaci w jakiej chcesz ją otrzymać (kawa mielona czy ziarno) oraz rozmiarze opakowania (100g, 250g, 500g, 1000g).

SZYBKIE MENU:


SKLEP:


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój e-mail.


Masz pytania?

  • Zadzwoń!